Życie w ciągłym stresie

Lekarze, zabiegi, leki i inne wątki na temat zdrowia. Dowiedz się, kto ma podobny problem co Ty.
Zozna

Życie w ciągłym stresie

Post autor: Zozna »

Ja wiem, że wszyscy mamy problemy i na pewno nie jestem jedna, ale od jakiegoś czasu naprawdę żyję w mocnym stresie. Chcę sobie jakoś pomóc, żeby wyciszyć się wieczorami, ale ważne jest dla mnie to, żeby zrobić to w naturalny sposób. Pijecie jakieś napary ziołowe? Dajcie znać, chcę sobie kupić z https://www.bifix.pl kwiat lipy, bo lubię, a wiem, że dobrze się sprawdza.
Zżyrardowa

Re: Życie w ciągłym stresie

Post autor: Zżyrardowa »

Zozna pisze: ↑27 paź 2021, 20:14 Ja wiem, że wszyscy mamy problemy i na pewno nie jestem jedna, ale od jakiegoś czasu naprawdę żyję w mocnym stresie. Chcę sobie jakoś pomóc, żeby wyciszyć się wieczorami, ale ważne jest dla mnie to, żeby zrobić to w naturalny sposób. Pijecie jakieś napary ziołowe?
Pewnie, ze takie uspokajające napary ziołowe mogą pomóc, ale wiesz...
ja to bym poszukała bardziej przyczyn tego stresu i spróbowała z nimi powalczyć, bo tak, to ziółka sa jak plasterek, a i tak dalej chodzisz cała nerwowa.
Może lekarz? Czasem rozmowa z psychologiem nawet online, jak tu możesz się umówić: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/ może zdziałać cuda i wydaje mi się, ze warto skorzystać.
ODPOWIEDZ