zdrowa zielona żywność

Lekarze, zabiegi, leki i inne wątki na temat zdrowia. Dowiedz się, kto ma podobny problem co Ty.
Awatar użytkownika
lucyna_71
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2023, 0:14

zdrowa zielona żywność

Post autor: lucyna_71 »

Hej wszystkim!
Słuchajcie, co wiecie na temat zdrowej zielonej żywności i jej skuteczności w poprawie zdrowia? Jestem zainteresowana zdrowymi produktami, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowego stylu życia.
Ostatnio słyszałam o produkcie chlorella Green Ways, który jest bogaty w składniki odżywcze i ma wiele korzyści dla zdrowia. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym produktem? Czy możecie polecić jakieś inne produkty, które są zdrowe i łatwo dostępne?
Docenię wszelkie porady i wskazówki. Dziękuję za uwagę! :)
fander

Re: zdrowa zielona żywność

Post autor: fander »

U mnie naprawdę fajnie, że można sprawdzić fazy kataru u dorosłych , niemniej jednak nie do końca mam pewność, co w tym obszarze powinnam zrobić. Wiecie, chodzi o coś takiego, jak po prostu problemy z zachowaniem zdrowia. I muszę to jakoś wyjaśnić. To dla mnie ważne.
chochang

Re: zdrowa zielona żywność

Post autor: chochang »

Ja sobie to mogę powiedzieć, że zapotrzebowanie na witaminę d jest dla mnie ważne, a ciągle mi umyka, jak się za to zabrać, żeby ją odpowiednio suplementować. Nie mam w tym obszarze zbyt dużej wiedzy. Myślicie, że jakiś nowy lekarz mi pomoże? A może specjalista dietetyk?

altea meble
ODPOWIEDZ