leki robione w aptece

Lekarze, zabiegi, leki i inne wątki na temat zdrowia. Dowiedz się, kto ma podobny problem co Ty.
pasjona

leki robione w aptece

Post autor: pasjona »

jaka jest wasza opinia na temat leków robionych na miejscu w aptece, używaliście kiedyś? Miałam teraz przepisane krople do oczu takie robione i sprawdziły się świetnie, w doz zaplaciłam niedużo za ich zrobienie
melanka

Re: leki robione w aptece

Post autor: melanka »

Czasami miałam od dermatologa takie leki recepturowe. Faktycznie szybko pomagały, były lepiej dopasowane do mojego problemu. Bez problemu recepty realizowałam w dozie, mają odpowiednie zaplecze do wykonywania takich leków

meble agata uk
polia

Re: leki robione w aptece

Post autor: polia »

Mi też dermatolog przepisuje właśnie takie leki recepturowe. Początkowo miałam obawy, nie wiedziałam która apteka jeszcze realizuje takie recepty, ale faktycznie DOZ bez problemu. Zazwyczaj następnego dnia mam swój lek do odbioru. Ceny super.
Lexy

Re: leki robione w aptece

Post autor: Lexy »

Też korzystam z leków recepturowych, zaczęło się od leków na AZS od dermatologa, bardzo pomogły, pozniej miałam jeszcze jakieś inne na inne problemy skórne i doskonale się sprawdzały. W dozie bez problemu wykonuja takie leki recepturowe
Osmena

Re: leki robione w aptece

Post autor: Osmena »

No właśnie słyszałam, że w DOZie mają najnowocześniej wyposażone zaplecze do wykonywania takich leków - mam tylko pytanie, może się orientujecie czy wykonują też krople do oczu na zamówienie?
laylaa

Re: leki robione w aptece

Post autor: laylaa »

O lekach też warto wiedzieć coś więcej.... Wiecie bywa różnie z jakością i też dostępne są na rynku najróżniejsze opcje. Dlatego warto byłoby zapoznać się z dobrą praktyką produkcyjną leków itd. Jak działa też gmp laboratorium? A tutaj na stronie eubioco.eu.
ODPOWIEDZ