Zakupy remontowo - budowlane

Zakupy nie tylko spożywcze, ale i odzieżowe, motoryzacyjne czy sportowe. Wszystko o kupowaniu w sklepach stacjonarnych i online.
Awatar użytkownika
Kordula1999
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 5:31

Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: Kordula1999 »

Cześć! Jako, że niedługo czeka mnie dość duży remont domu, a wiadomo, że ceny materiałów budowlanych w dzisiejszych czasach nie należą do najniższych, postanowiłam Was dopytać, może macie jakieś sprawdzone, polecane sklepy, w których warto byłoby kupić takie produkty? Ze swojej strony mogę polecić Wam salon płytek Cerdesign - mają np. piękne płytki Porcelanosa.
donkaa

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: donkaa »

No to śmiało, możecie też sprawdzić sobie oferty https://rastool.pl/pl/c/System-poziomowania/29 - ponieważ tam znajdziecie bardzo dobre narzędzia, sprzęty, które z pewnością ułatwią wam pracę i przyspieszą. Także wbijacie tam - na pewno znajdziecie wszystko co wam będzie potrzebne.

produkcja śrutu
xtree

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: xtree »

W sumie to ja chciałabym Wam powiedzieć, że bez dwóch zdań takie zakupy nie należą do tanich. No i ja mam wrażenie, że rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych mi się odpowiednio przyda. Mam nadzieję, że sprawdzi się to mi i nie będę musiała sama kombinować. Jeśli możecie, to dajcie znać, co Wam się sprawdza, jakie to są rozwiązania i tak dalej. Co wy na to?
dzejziia

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: dzejziia »

Właśnie sama sprawdzam jak przechowywać produkty stalowe , bo nie wiem do końca, co mam kupić w tym względzie, dlatego pod tym kątem sprawdzam najróżniejsze opcje. Niech to będzie czymś naprawdę dla nas solidnym i dobrym. Proszę o wskazówki dla Was i co jest szczególne.
Francek85

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: Francek85 »

Ja kupiłem w Castorami pastę do zarysowań. Co ciekawe sprawdza się nie tylko na lakier samochodowy, jak i na inne metalowe powierzchnie! Wszystko co nierdzewne wygląda znacznie lepiej! Zarysowania znikają, nawet głębokie, polecam! https://automoc.pl/jak-to-zrobic/zabezp ... oj-lakier/
dejzaa

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: dejzaa »

Zdecydowanie, jak chodzi o wyroby betonowe to możecie śmiało tutaj polegać na firmie BetBlok. Ich produkty powstają z najlepszych, wyselekcjonowanych surowców - przez co nie musicie się martwić o trwałość i ich estetykę. Wszystko tutaj się zgadza w stu procentach.
Cecylian77

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: Cecylian77 »

Cześć, Zastanawiam się czy takie sterowniki radiowe sprawdzą się do sterowania systemem ogrzewania w domu? Mam piec z zamkniętą komorą spalania i nie wiem, czy da się do niego podłączyć sterowanie zdalne. Dajcie znać!
dżaama

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: dżaama »

U mnie jednak sporo spraw jest zbyt świeżych, by o nich mówić, ale tak, remont trwa. Kłótnie się pojawiają, ale osobiście powiem wam, że aranżacje wnętrz farbami dulux są dla mnie mimo wszystko piękne. Można naprawdę nieźle zaszaleć w tym aspekcie.
bluuam

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: bluuam »

Ja to mam nadzieję, że będziecie poinformowani na zasadzie dalszego działania w firmie, jak działa zbiornik przeponowy 300l i jak się go montuje. Ja sama nie znam się na tym, ale wiem, że to jest zbiornik do pompy i na pewno jego pojemność ma znaczenie. Co dalej? Jakie macie zdanie na ten temat?
plecakoowaa

Re: Zakupy remontowo - budowlane

Post autor: plecakoowaa »

Dla mnie naprawdę ważne jest bycie eko, dlatego sprawdzam, jakie powinno być, według wszelkich norm, zużycie wody w gospodarstwach domowych i to naprawdę w poziomie działania naszego po prostu celu. Dlatego jeśli warto to sprawdzić, to ja się chętnie dowiem, jak to ma wyglądać. Dajcie znać, co mi możecie zasugerować tu.
ODPOWIEDZ