Fotelik samochodowy

Zakupy nie tylko spożywcze, ale i odzieżowe, motoryzacyjne czy sportowe. Wszystko o kupowaniu w sklepach stacjonarnych i online.
Awatar użytkownika
Roch1982
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 5:39

Fotelik samochodowy

Post autor: Roch1982 »

Cześć! jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania fotelika samochodowego dla naszego dziecka. Wpadliśmy na stronie jednego ze sklepu internetowego z akcesoriami dla dzieciaków na obrotowy fotelik samochodowy. Czy ktoś z Was korzysta z takiego ze swoim dzieckiem, dajcie znać jak się sprawdza, czy faktycznie jest to takie wygodne? Nam wydaje się, że tak :)

s smc
kama2

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: kama2 »

Nie bez powodu Smart Kid Belt zdobył zaufanie wielu rodziców na całym świecie. Jego konstrukcja oparta na dwudziestoletnim doświadczeniu zapewnia nie tylko doskonałe bezpieczeństwo, ale także wysoki poziom wygody dla dzieci. To urządzenie, które pokazuje, że zespół ludzi o ogromnej wiedzy i pasji może stworzyć produkt, który naprawdę spełnia potrzeby rodziców i chroni ich dzieci
ulkaa

Re: Fotelik samochodowy

Post autor: ulkaa »

A ja właśnie zwróciłam uwagę na Pixel PRO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... BlackPro03 i chyba postawię na niego... Sporo czytałam pozytywnych opinii na jego temat, często rodzice go polecają - także na pewno to o czymś świadczy... A dla mnie jest to bardzo ważne, aby dziecko było bezpieczne.
ODPOWIEDZ