Pranie mebli tapicerowanych

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Razena

Pranie mebli tapicerowanych

Post autor: Razena »

Czy ktoś z Was korzystał z usług firmy, która oferuje pranie mebli tapicerowanych? Potrzebuję odświeżyć sporo tego typu mebli w moim mieszkaniu z tego co widzę, w naszej okolicy polecana jest firma https://mycietapicerki.pl znacie ich? Korzystaliście z ich usług?
Majka

Re: Pranie mebli tapicerowanych

Post autor: Majka »

Tak, zdecydowanie warto korzystać z takich firm. Ja zlecam pranie tapicerki meblowej w Krakowie firmie Nodwig. Im także zlecam pranie dywanów i raz do roku czyszczenie materacy. Natomiast w moim drugim mieszkaniu w Katowicach, zlecam czyszczenie tapicerki meblowej oraz dywanów i materacy (też raz do roku) firmie Klawe Pranie. Dlaczego dwóm różnym? Bo zarówno jedna, jak i druga nie działa na całym obszarze, w którym mam owe mieszkania. Natomiast obie firmy świetnie sobie radzą. Muszę przyznać, że nawet doskonale. Przyjeżdżają na czas, mają profesjonalny sprzęt, stosują odpowiednie środki do czyszczenia. Ani razu nie nawalili, zawsze jest wszystko w porządku.

Mając takie firmy totalnie nieuzasadnionym jest samemu kombinowanie i próbowanie własnych sił. Jestem pewna, że więcej szkód narobi się samemu, niż to przyniesie oszczędności.

broholmer sprzedam
ODPOWIEDZ