półki w salonie

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Radomiła1994
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2022, 15:29

półki w salonie

Post autor: Radomiła1994 »

Hej forumowicze, macie się dobrze? Przychodzę do was, bo mam zagwozdkę. Otóż zastanawiałam się ostatnio, jak mogę lepiej zorganizować przestrzeń w moim salonie i doszłam do wniosku, że przydałyby mi się półki drewniane na wymiar. Też uważacie, że to dobry pomysł? Powiedzcie mi, czy sądzicie, że lepiej jest takie półki zamówić bezpośrednio od producenta? Mnie się tak wydaje :P
Avengers

Re: półki w salonie

Post autor: Avengers »

Bardzo fajne rozwiązanie na dopasowane meble to regał do salonu na zamówienie taki jak oferują tutaj: Manufaktura Eco Deco Art Tego typu rozwiązaniem mebli spersonalizowanych zawsze najlepiej pasują do każdego wnętrza.
olka8766

Re: półki w salonie

Post autor: olka8766 »

Nie lubię zbędnych mebli, bo mam wrażenie, że zabierają przestrzeń, ale chciałabym w salonie jakąś półkę na zdjęcia, bo lubię je mieć wyeksponowane.

__
wkładki do butów ortopedyczne
klara930

Re: półki w salonie

Post autor: klara930 »

Ja w salonie nie potrzebuję półek. Wystarczy mi tylko szafka pod telewizor, ponieważ w salonie nie muszę mieć miejsca do przechowywania.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
nuber8392

Re: półki w salonie

Post autor: nuber8392 »

Lubię bardzo różnego rodzaju meble w pomieszczeniach, ale muszą pasować swoim stylem. Gdzie takie półki najczęściej kupujecie? Online czy stacjonarnie?

__
producent żwiru
pola89222

Re: półki w salonie

Post autor: pola89222 »

No ja raczej nie będę stawiała na półki w salonie, bo nie są mi potrzebne, a kocham minimalizm, więc jedynie szafka RTV się pojawi i to tyle.

__
Dentysta Milicz
ODPOWIEDZ