Płytki podłogowe zamiast paneli?

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2022, 23:23

Płytki podłogowe zamiast paneli?

Post autor: Monika »

No właśnie jakie jest Wasze zdanie na ten temat, co myślicie o tym, żeby zamiast paneli położyć na podłodze w całym mieszkaniu płytki podłogowe? Jako, że będziemy mieli ogrzewanie podłogowe, to nie obawiam się tego, że będzie zimno, a na pewno jest to zdecydowanie bardziej trwała opcja. Wpadły nam nawet w oko płytki imitujące drewno Venis Porceanosa
dankannaa

Re: Płytki podłogowe zamiast paneli?

Post autor: dankannaa »

U mnie największym sposobem na działanie jest po prostu działanie. Czasem nie myślę o konsekwencjach, może to dziecinne, ale ze wszystkimi sobie radzę. I jak na razie, to dla mnie deska hybrydowa hywood classic jest świetna, jeśli chodzi o podłogi. I na pewno zdecyduje się na nią. Nie będę żałować.
Filip25

Re: Płytki podłogowe zamiast paneli?

Post autor: Filip25 »

Cześć! Czy ktoś rozważał wykorzystanie frezowania CNC https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/ do produkcji płytek podłogowych zamiast tradycyjnych paneli? Chciałbym poznać wasze opinie na temat tej technologii w kontekście wykończenia podłóg. Jeśli macie doświadczenia lub porady dotyczące projektowania i produkcji płytek podłogowych za pomocą frezowania CNC, proszę o podzielenie się nimi! Dziękuję!
ODPOWIEDZ