Jak urządzić jadalnię?

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Sabina

Jak urządzić jadalnię?

Post autor: Sabina »

Może podsuniecie mi jakieś pomysły - mam kuchnię otwartą na salon, z częścią, która będzie służyła jako jadalnia. Jest to dość duże pomieszczenie, więc tak naprawdę mam spore pole do popisu. Ale zastanawiam się, jak urządzić ten kącik "jadalniany". Podobają mi się stoły i krzesła z https://meblemoskala.pl ale zastanawiam się, czy nie dokupić jeszcze takiej klasycznej witrynki.
Irek

Re: Jak urządzić jadalnię?

Post autor: Irek »

Piękne krzesła. Ja bym nie kombinował już z witryną, bo możesz sobie zagracić pokój. Poszedłbym w coś innego, ale równie stylowego i wciąż rzadko spotykanego - płytki lustrzane do kuchni. Takie płytki jeszcze optycznie powiększają pomieszczenie, dodają mu uroku oraz elegancji. Moim zdaniem będą pięknie prezentować się z wybranymi przez Ciebie krzesłami. Przegadaj to z mężem/partnerem, ale moim zdaniem to świetny pomysł i na Twoim miejscu bym w to poszedł :) Daj proszę znać, czy się zdecydowałaś!
ODPOWIEDZ