eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie domu lub mieszkania? Może szukasz inspiracji na wystrój biura albo swojego gabinetu? Pomożemy.
Awatar użytkownika
Bert
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2023, 10:56

eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: Bert »

Cześć wszystkim! Szukam eleganckich szklanek, które będą pasować do mojej kolekcji. Szczególnie interesują mnie szklanki kryształowe. Czy ktoś może mi polecić sklep, w którym można je kupić? Jestem pewien, że macie jakieś doświadczenie w tym zakresie i będziecie w stanie mi nieco doradzić. Sam przejrzałem już oferty, ale i tak potrzebuję wskazówek ;)
kami939

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: kami939 »

Przyznam szczerze, że coś takiego mocno mi się podoba, ale zastanawiam się, czy z takich szklanek korzysta się na co dzień, czy jednak lepiej na jakieś okazje.

__
Zbiornik HYBRYDOWY WBD
weri90900

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: weri90900 »

Również rozmyślam nad zakupem takich szklanek, ale muszę przyznać, że nie wiem, czy korzystać z nich na co dzień, czy na specjalne okazje.

__
Gabinet masażu w Bydgoszczy
kamil3992

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: kamil3992 »

Muszę Wam powiedzieć, że takie eleganckie szklanki dużo lepiej wyglądają i moim zdaniem warto w nie zainwestować, jeśli tylko macie możliwość.

__
fotografia produktowa
niepotzebneee

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: niepotzebneee »

Jestem ciekawa, czy mieliście kiedyś okazję robić zakupy w sklepie hm janki . Chodzi o to, że to jeden z punktów zakupowych w galerii i chcę wiedzieć, jaka tam jest obsługa. Pomoc powinna od nich nadejść, a nie, jak wiecie, jakieś tam problemy. Stąd właśnie Was pytam, jak jest. Pomocy.
olka8766

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: olka8766 »

Podobają mi się takie szklanki, ale mam wrażenie, że nie jest to praktyczne rozwiązanie na co dzień, więc chyba wolę postawić na coś innego.

__
system zarządzania budynkiem bms
ali0333

Re: eleganckie szklanki - gdzie kupić?

Post autor: ali0333 »

Podobają mi się takie szklanki, ale przyznam szczerze, że zastanawiam się nad tym, czy są funkcjonalne. Sprawdzają się Wam bez żadnego problemu?

__
flamastry
ODPOWIEDZ