Wokół domu

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
leopolda
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2022, 15:11

Wokół domu

Post autor: leopolda »

Mam do Was takie pytanie, kiedy zajęliście się "ogarnianiem" terenu wokół domu - czy jeszcze przed przeprowadzką, czy już po wprowadzeniu się do domu? Chodzi o zadbanie o ogród, zrobienie ogrodzenia itp? My mieszkamy już od roku i tak naprawdę dopiero teraz zaczęliśmy nieco bardziej ogarniać posesję. Robimy ogrodzenie, kupilismy napędy do bramy z https://beninca.pl trawę będziemy mieli z rolki, więc przynamniej efekt będzie natychmiastowy.
donnar

Re: Wokół domu

Post autor: donnar »

Jakość ich produktów przerosła moje oczekiwania. Poza tym, cały proces zamówienia przebiegł bezproblemowo, a personel był niezwykle pomocny i profesjonalny. Moje ogrodzenie dodało nie tylko piękna, ale również podniosło wartość mojego domu. Polecam Polbram z całego serca - to naprawdę godna zaufania firma, która dostarcza najlepsze rozwiązania dla Twojego ogrodu
zegota88

Re: Wokół domu

Post autor: zegota88 »

Ja dom wybudowałem sam, więc ogrodem zająłem się na końcu. To znaczy dopiero się zajmę, bo na razie to hałda ziemi :D Teraz szukam taniej koparki pod wynajem, żeby wykopać studnię. Myślicie, że mogę to zrobić samodzielnie, czy trzeba mieć do tego fachowców?
doriss

Re: Wokół domu

Post autor: doriss »

Dobrze, dobrze... Jak chodzi o mnie też się buduję i w sumie ostatnio zrodziło mi się kilka pytań.
A dokładnie przykładowo - jakie belki na strop drewniany najlepiej wybrać? No i czym ja malować itd? Wiecie marzy mi się właśnie taki sufit z belkami.
Bogdan

Re: Wokół domu

Post autor: Bogdan »

Jeśli ktoś zaczyna zajmować się projektowaniem ogrodu i może sobie pozwoli na studnie to polecam wywiercić studnie głębinową. Super sprawa na tanie źródło wody dla domu i ogrodu. Polecam.

_
DrillingKrakau.pl - Studnie Kraków
malamii

Re: Wokół domu

Post autor: malamii »

Czas sobie podziałać w domu. I sprawdzam tak naprawdę, czy farba fasadowa opinie dobre jakaś ma, bo wiadomo, że to jednak jest mocno dla mnie powiązane, żebym jednak zdecydowała się na to, co najlepsze. I mam nadzieję, że wy również się nad tym głowicie od czasu do czasu. Pomyślimy wspólnie?
mynight

Re: Wokół domu

Post autor: mynight »

Jak oceniacie apartamenty w mrągowie w kategorii dłuższego korzystania? Ma ktoś już zakupioną taką inwestycję, a do tego w niej miesza? Naprawdę mnie to interesuje, a nie chcę mieć w tym zakresie problemów. Chcę mieć lokum dla siebie, spokojne i bez żadnych ale.
ODPOWIEDZ