szycie

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Joanna

szycie

Post autor: Joanna »

W razie gdy potrzebujecie namiarów na sprawdzoną szwalnię to mam dla was dobry namiar - SzwalniaMB https://www.szwalniamb.pl/o-nas/ z Marek spod Warszawy. Ta szwalnia ma duże doświadczenie w przeszyciach tkanin i dzianin a także własne studio konstrukcji odzieży, także kompleksowo podchodzą do sprawy. Możecie u nich liczyć na wysoko wykwalifikowany personel, solidną jakość usług, ogólny profesjonalizm i rozsądne ceny. Ja dzięki nim rozwinęłam moją pasję w interes przynoszący przyzwoite dochody.
Marry

Re: szycie

Post autor: Marry »

Gdybyście z kolei szukali też firmy oferującej dodatki krawieckie to ja wam podpowiem, że takim solidnym producentem dodatków i akcesoriów krawieckich jest Linea Bottonex z Kielc. Na ich stronie internetowej zobaczyć możecie sobie ich szczegółową ofertę https://www.bottonex.pl/produkty-all Są producentem guzików, dodatków i akcesoriów krawieckich głównie z logotypem firmy, ale znajdziecie u nich ogólnie szeroki wybór guzików, galanterii metalowej i tworzywowej, pięknych koronek i taśm. Są super zaopatrzeni.
Aśka

Re: szycie

Post autor: Aśka »

Co do dodatków krawieckich to porządnej jakości metalowe dodatki do odzieży znajdziecie u producenta galanterii metalowej – w firmie Arbut https://arbut.cze.pl/oferta/ Co do konkretów to mają tam m.in. klamry, oczka, dżety, nity, kółka, półkola, przywieszki, ozdoby, ogółem super wybór. Zatem jeśli stawiacie na oryginalne kreacje, wyrażanie siebie strojem to na pewno przyda wam się namiar na firmę oferującą niedrogo tak dobry wybór ciekawych akcesoriów.
ODPOWIEDZ