strój na akcję marketingową

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Blanka99
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2022, 20:09

strój na akcję marketingową

Post autor: Blanka99 »

Hej forumowicze, jak się macie :)
Przychodzę do was z takim pytanie, czy zamawialiście kiedyś stroje reklamowe na jakieś akcje promocyjne swojej marki? Ostatnio z zarządem wybraliśmy maskotkę i doszliśmy do wniosku, że trzeba by było zlecić projekt stroju i zaangażować kogoś do założenia go na wydarzeniu. Wypowiedzcie się na ten temat, bo jestem ciekawa jak ludzie reagują.

busy myślenice poręba
siuan

Re: strój na akcję marketingową

Post autor: siuan »

Ja to naprawdę nie mogę sobie powiedzieć nic poza tym, że buduję swoja niezależność biznesu właśnie po to, by działać sensownie. No i ja sobie sprawdzałam tak naprawdę tego https://adwave.eu/pozycjonowanie-wizytowki-google/ rodzaju rozwiązania. To może mi przynieść znaczne rezultaty.
tarro

Re: strój na akcję marketingową

Post autor: tarro »

W dzisiejszych czasach, aby konkurować, trzeba skorzystać z profesjonalnego wsparcia w dziedzinie marketingu. Agencja https://virtualpeople.pl/ dostarczyła nam skuteczne rozwiązania, które pomogły w osiągnięciu naszych celów biznesowych. Polecamy!
Łazik

Re: strój na akcję marketingową

Post autor: Łazik »

Sklepy influencerów to dowód na rosnącą moc personalnych marek w świecie e-commerce. Przez oferowanie produktów, które odzwierciedlają ich osobisty styl i wartości, influencerzy tworzą unikalne miejsca zakupowe. Ten fenomen i jego wpływ na sposób, w jaki postrzegamy zakupy online, jest dokładnie omówiony na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/s ... z-wszystko co jest must-read dla każdego zainteresowanego marketingiem influencerów.
ODPOWIEDZ