Sprzątanie samochodu

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Adnan
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2021, 9:08

Sprzątanie samochodu

Post autor: Adnan »

Siemka forumowicze. Niedługo chcę sprzedać swój samochód, ale muszę go jeszcze trochę wyczyścić. Pomyślałem, żeby zainwestować w pranie tapicerki samochodowej, bo zdaje się autko tego potrzebuje. Sądzicie, że lepiej zrobić to samemu czy poszukać jakiegoś fachowca?
anikaa

Re: Sprzątanie samochodu

Post autor: anikaa »

To może coś warto jeszcze więcej zrobić dla swojego samochodu? Zobaczcie przykładowo jakie świetne propozycje ma firma https://kabdetailing.pl/powloki-ochronne - u nich możecie wykonać sobie powłoki ochronne na samochodzie - przez co wasz oryginalny lakier będzie chroniony przed negatywnymi czynnikami.
mania

Re: Sprzątanie samochodu

Post autor: mania »

Sprzątanie dotyczy też samochodów z wypożyczalni bo wiadomo że musisz oddać samochód w takim samym stanie w jakim go otrzymujesz. Jeśli czytaliście warunki wynajmu wypożyczalni readytodrive czy innej to powinniście też o tym wiedzieć :)
alkaa

Re: Sprzątanie samochodu

Post autor: alkaa »

Jak chcecie sprzedać samochód, to żadna filozofia... Może przykładowo zgłosić swój pojazd na portal https://bidcar.pl/ i tam ludzie będą się o niego licytować. W sumie to najlepsza opcja na to, aby pozyskać jak najlepszą ofertę. W końcu człowiek nie zawsze ile wołać za pojazd, a tutaj będziecie mieć wszystko na tacy.
Gość

Re: Sprzątanie samochodu

Post autor: Gość »

Jak sprzątałem swoje auto to przypomniałem sobie że mi się ubezpieczenie kończy. Dlatego muszę nowe ubezpiecznie samochodu poszukać w sieci i wykupić, jak najszybciej.
Gość

Re: Sprzątanie samochodu

Post autor: Gość »

Moje auto nie wymaga sprzątania bo na bieżąco o to dbam. No ale widziałem na Kalkulator OC że maja fajne opcje na ubezpieczenia, nowe muszę znaleźć bo jednak to które mam to nie jest zbyt dobre.
ODPOWIEDZ