reklamowe kubki z nadrukiem

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
Lubisław1992
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2023, 5:38

reklamowe kubki z nadrukiem

Post autor: Lubisław1992 »

Witam serdecznie! Czy zamawiacie może jakieś gadżety reklamowe? Jeśli tak, to jakie to są konkretnie produkty? Jestem ciekaw, czy są tutaj osoby, które wybrałyby na przykład kubki termiczne https://businessgifts.pl/kubki-termiczne-z-nadrukiem zamiast długopisów czy nadruków. Moim zdaniem liczy się kreatywność w tym zakresie, więc kubki są zdecydowanie na tak ;)
loata

Re: reklamowe kubki z nadrukiem

Post autor: loata »

Nie mam pewności, co się zdarza, co reklamowo warto robić, ale dla mnie na przykład ciekawym rozwiązaniem jest sprawdzanie własnego podejścia. I ja na razie mam na oku coś takiego jak opakowanie reklamowe . no wiecie, to na starcie pokazuje profesjonalizm firmy.
dollna

Re: reklamowe kubki z nadrukiem

Post autor: dollna »

Ja to sobie czasem muszę powiedzieć więcej na temat rozważań i dlatego może coś sobie zrobimy, żeby nam biznes lepiej się układał. I powiem Wam, że na przykład konstrukcje reklamowe to dla mnie spory problem. Może warto czasem podejść w to zagadnienie odpowiednio?
jason da rul

Re: reklamowe kubki z nadrukiem

Post autor: jason da rul »

Jeśli kubki i bidony reklamowe to tylko na www.baskreacja.pl

Polecam ich produkty, świetna jakość, szybka realizacja :D Ich firma nie ogranicza się tylko do kubków i bidonów. Mają też odzież dla firm, gadżety premium, a nawet parasole z logo. Dużo ciekawych produktów!
ODPOWIEDZ