pomoc prawnika

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
inga_62
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2023, 10:25

pomoc prawnika

Post autor: inga_62 »

Potrzebowaliście kiedykolwiek pomocy prawnika? Ja obecnie zastanawiam się nad konsultacją, bo wydaje mi się, że przyda mi się coś takiego. Może przychodzi wam do głowy ktoś, kogo domeną jest prawo rodzinne Łódź? Oczywiście widziałam już kilka ofert, ale zawsze wolę dopytać, a może ktoś akurat wie coś na ten temat i mi podpowie nieco więcej. Mogę na to liczyć?
kalinkaa20

Re: pomoc prawnika

Post autor: kalinkaa20 »

Nie znam się na kancelariach i elementach tego rodzaju, ale jeśli już, to naprawdę wszystko ma swoje własne rozwiązanie. Zgodnie z tym wiem, że można poszukać takich https://lawsome.pl/ opcji, bo one nie tylko budują nasze bezpieczeństwo, ale i dodatkowo służą informacją. A jak wiadomo, wiedza to potęga, zdecydowanie.
Kalka

Re: pomoc prawnika

Post autor: Kalka »

Alimenty na rodzica to zobowiązanie, które dla wielu osób może być finansowo uciążliwe. Przepisy dają jednak możliwość ubiegania się o ich zmniejszenie lub unieważnienie, jeśli sytuacja życiowa i finansowa alimentującego na to pozwala. Szczegóły dotyczące takiej procedury można znaleźć tutaj https://dziendobrypomorze.pl/pl/651_art ... dzica.html i w takich przypadkach zalecana jest konsultacja z doświadczonym prawnikiem.
ODPOWIEDZ