jakie drzwi do domu?

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
grzymislawa1990
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 9:46

jakie drzwi do domu?

Post autor: grzymislawa1990 »

Cześć. Jak wybieraliście drzwi wejściowe? Przeglądaliście oferty marketów budowlanych czy producentów? Czym się w ogóle kierowaliście? Szukam wskazówek na ten temat, żeby i mnie łatwiej i sprawniej to poszło. Mam nadzieję, że mogę na was liczyć :)
stella90

Re: jakie drzwi do domu?

Post autor: stella90 »

Mój brat za to znalazł ostatnio firmę https://oknario.pl/serwis-drzwi , która nie tylko oferuje dobre drzwi, ale również je serwisuje. Tak, że jak poszukujecie nadal firmy z drzwiami, oknami, czy też świadczy usługi montażowe, serwis, to warto się do nich zgłosić. Tym bardziej, że mają doświadczenie w tej branży.

olejek rycynowy wywołanie porodu
wenaa

Re: jakie drzwi do domu?

Post autor: wenaa »

Na pewno warto mieć porównanie, wgląd na inne oferty…. Ja chociażby teraz zastanawiam się nad tym, czy przykładowo nie postawić na firmę https://www.lemdoor.pl/ . Nie wiem, ale według mnie ich oferta wydaje się być mega korzystna. Poza tym oferują różnorodne drzwi, można liczyć na ich montaż przez fachowców.
hejczytywiesz

Re: jakie drzwi do domu?

Post autor: hejczytywiesz »

U mnie pompa cyrkulacyjna do centralnego ogrzewania jest do kupienia i ja aż się łapię za głowę, ile to może kosztować. Może nie będzie najgorzej, ale jak najbardziej zależy mi na tym, by to miało sens. Więc proszę o wskazówki, jak to dobieracie i dlaczego. Mam nadzieję, że to ogarniemy.
ODPOWIEDZ