jaka apteka?

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
lawenda

jaka apteka?

Post autor: lawenda »

Jakie polecacie niedrogie apteki? Gdzie kupujecie na co dzień? W aptece której do tej pory kupowałam mocno podrożało i szukam tańszej alternatywy, tym bardziej, że mam większe zakupy przed sobą

beninca kpr
Dela

Re: jaka apteka?

Post autor: Dela »

Ceny poszły w górę, to fakt, ale w doz z tego co zauważyłam mają jeszcze rozsądne ceny. Kupuję tam co miesiąc swoje standardowe leki i za każdym razem płacę tyle samo. Gdzie indziej zapłaciłabym już dużo więcej.
drumka

Re: jaka apteka?

Post autor: drumka »

jak zaczął się mocny wzrost cen spowodowany inflacją to zaczęłam szukać apteki w której jednak ceny tak nie poszły w górę, tak trafiłam na DOZ, u nich ceny sie utrzymują na rozsądnym poziomie
Mewa

Re: jaka apteka?

Post autor: Mewa »

To prawda, sama kupuję w doz i właściwie już tylko tam, bo mają zdecydowanie najniższe ceny. Wystarczy spojrzeć jak poszło wszystko w górę w innych aptekach, swoją drogą ciekawe skąd aż takie podwyżki, nie warto tyle przepłacać.
alexa

Re: jaka apteka?

Post autor: alexa »

muszę się też wybrać do tej apteki skoro piszecie że tak przystępne ceny, a ja mam całą listę leków do kupienia i fajnie by było zaoszczędzić parę złotych chociaż
zuzka98

Re: jaka apteka?

Post autor: zuzka98 »

Zdecydowanie warto wybrać się do DOZ, szczególnie jeśli musisz kupić więcej. Mają bardzo fajne ceny, szczególnie stacjonarnie, leki na receptę też wychodzą dobrze cenowo.
ODPOWIEDZ