Ciekawostki ze świata muzyki

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2023, 3:09

Ciekawostki ze świata muzyki

Post autor: berta »

Słuchajcie, odkryłam ostatnio bardzo fajną stronę, na której dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych informacji na temat gwiazd disco polo. A że akurat sama bardzo lubię taką muzykę, to naprawdę mocno mnie to zaciekawiło. moim ulubionym zdecydowanie jest zespół mig i ich największy hit, czyli "miód malina". nie wiedziałam, że to taki rodzinny zespół :)
jankaaa

Re: Ciekawostki ze świata muzyki

Post autor: jankaaa »

U mnie sporo spraw ma swoje własne podejście, ale najważniejsze, żeby próbować. I dlatego jak dla mnie ciekawym rozwiązaniem będzie znalezienie sobie idola. I jak na razie Vito Bambino – życiorys i kariera mnie interesuje. Dlatego warto powiedzieć więcej na jego temat, jeśli coś wiecie. Czekam na wskazówki, kochani.
jankaaa

Re: Ciekawostki ze świata muzyki

Post autor: jankaaa »

U mnie sporo spraw ma swoje własne podejście, ale najważniejsze, żeby próbować. I dlatego jak dla mnie ciekawym rozwiązaniem będzie znalezienie sobie idola. I jak na razie Vito Bambino – życiorys i kariera mnie interesuje. Dlatego warto powiedzieć więcej na jego temat, jeśli coś wiecie. Czekam na wskazówki, kochani.
ODPOWIEDZ