Rolety - BobiDecor

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Rolety - BobiDecor

Rolety - BobiDecor

Post autor: Rolety - BobiDecor »

Rolety Lublin W ofercie BobiDecor znajdują się m.in. rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne na wymiar, żaluzje poziome drewniane, aluminiowe, a także fasadowe, zasłony, plisy i verticale (żaluzje pionowe). Szeroki wybór różnych rodzajów rolet rzymskich, dzień noc, dachowych, plisowanych oraz w kasetach, pozwala dopasować je do każdego charakteru wnętrza i dowolnej aranżacji.
aliciaa

Re: Rolety - BobiDecor

Post autor: aliciaa »

Nie znam niestety tej firmy, dlatego się nie wypowiem. Jednakże słyszałam, że firma https://www.roletypoznanskie.pl/moskiti ... owane.html też bardzo dobre ma oferować rolety - w świetnej jakości, także warto tam zawitać. Oprócz rolet warto też wspomnieć, że mają moskitiery, które mogą wam pomóc chronić się przed owadami.
AlicjaP

Re: Rolety - BobiDecor

Post autor: AlicjaP »

Również nie wiele mogę pomóc w kwestii opinii o tej firmie ale mogę polecić firmę z której usług korzystałam przy wyborze i montażu plis dzień i noc w moim domu. Firma z Krakowa Allcool4u. Przyjechali, pomierzyli, doradzili i sprawnie i szybko zamontowali. Polecam.
marcella

Re: Rolety - BobiDecor

Post autor: marcella »

Jak chodzi o mnie to mam rolety zewnętrzne i jestem zadowolona z tej opcji. Właśnie zastanawiam się tylko nad jednym... Jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie rolety zewnętrznej ? Może macie swój patent? Skuteczne metody?
jjusti18

Re: Rolety - BobiDecor

Post autor: jjusti18 »

Ciekawe, ciekawe... A czy żaluzje fasadowe poznań według was też są ok? Bo nie ukrywam, że właśnie takie najbardziej mi się podobają. Uważam, że są praktyczne i mają w sobie charakter. A wy co napiszecie mi na ich temat?
Gość

Re: Rolety - BobiDecor

Post autor: Gość »

Dziewczyny, dla tych, którzy cenią sobie klasyczny wygląd i funkcjonalność, drewniane żaluzje poziome z https://www.roltis.pl/katalog/zaluzje-poziome-drewniane są idealnym rozwiązaniem. Są praktyczne i łatwe w obsłudze.
ODPOWIEDZ