Polecam USG NIMED

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Mieczysław

Polecam USG NIMED

Post autor: Mieczysław »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy USG NIMED?
troldo

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: troldo »

USG robiliśmy w Multimedzie. Ogólnie nie jest tak, że zrobienie badania musi zajmować wieki. Da się to zorganizować tak, aby miało ręce i nogi, uzyskać zalecenia. Mnie się u nich najbardziej podoba to, że wszystko jest załatwiane profesjonalnie. Przypominają o wizycie, o przygotowaniu do niej, dają możliwość konsultacji. No i przede wszystkim widać zaangażowanie. Nie czekajcie na takie badania - załatwiajcie to jak najszybciej.
sagen

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: sagen »

Multimed mogę potwierdzić. Faktycznie wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Cały proces załatwiony tak, aby zapewnić pacjentowi wygodę. Nie było problemów. Udało się od razu załatwić konsultację. Miałem USG brzucha, poważne podejrzenia, ale udało się je wykluczyć. Badanie miałem w Warszawie, ale oni są też w innych miastach. Pod względem poziomu realizacji wyglądało to znakomicie.
ketrana

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: ketrana »

Duży plus dla Multimedu, że faktycznie ogarniają te badania bardzo szybko. Nie sądziliśmy, że tak to będzie wyglądać, bo udało mi się zrobić USG w 3 dni od telefonu. Wyposażenie imponujące, nie wymagali skierowania. Rozmawiałem z bardzo przyjemnym lekarzem, od razu dostałem zalecenia i tak właśnie to powinno wyglądać. Na szczęście okazało się, że nie zagraża mi nic poważnego i obyło się bez poważniejszego leczenia.

delem polska
brokrse

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: brokrse »

Z terminami w Multimedzie naprawdę ogarniają. Niby miałem mieć po 10 dniach, a było po 3 dniach. Po prostu ktoś wypadł, a ja wskoczyłem na jego miejsce. Wszystko załatwione ekspresowo, zgodnie z oczekiwaniami. Podpowiedzi, zalecenia, sugestie, konsultacja. Naprawdę trudno się tutaj o cokolwiek przyczepić. Dziękuję głównie dlatego, że szybko dowiedziałem się, co muszę dalej robić i to okazało się dla mnie kluczowe. Tak to powinno wyglądać.
borba

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: borba »

Potwierdzam. Mam za sobą badanie USG kolana. Bolało. Udało się zrobić badanie bez skierowania. Na szczęście nie skończyło się na niczym poważnym, ale wygląda to tak, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ważne przede wszystkim to, że udało się szybko ustalić, co się dzieje. Multimed ma pozytywnie zaplanowany cały proces realizacji tych badań. Wszystko na godzinę, zero opóźnień, przypomnienia o badaniu i przygotowaniu. Tak powinno być wszędzie.
Worek

Re: Polecam USG NIMED

Post autor: Worek »

Prywatna opieka medyczna oferuje programy zdrowotne dedykowane osobom pracującym w wymagających warunkach, skupiając się na profilaktyce chorób zawodowych i zapewnieniu wsparcia psychologicznego. Platforma https://zdrowie.pzu.pl/ zawiera oferty, które pomagają w optymalizacji zdrowia pracowników, zwiększając ich efektywność i dobrostan.
ODPOWIEDZ