Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Rita

Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Post autor: Rita »

Cześć, czy macie jakieś opinie na temat firmy Chromik Kazimierz Gabinet USG?
dialekt

Re: Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Post autor: dialekt »

Ewentualnie USG w Multimedzie. Moim zdaniem tak właśnie to powinno przebiegać, jak oni to organizują. Tam nie ma żadnego przypadku, wszystko odbywa się tak, jak powinno. Mądrze, w sposób przemyślany. Zbliża się wizyta? Masz telefon z przypomnieniem, info o przygotowaniu. Nie ma opóźnień - badanie o podanej godzinie, więc można wyskoczyć z pracy. Jest opcja konsultacji, widać, że wszystkim na miejscu rzeczywiście zależy. I tak właśnie to powinno się odbywać.
trakto

Re: Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Post autor: trakto »

Faktycznie - Multimed szybko to ogarnia. Miałem robione badanie USG 2 tygodnie temu. Chodziło o kolano. Udało się wpaść na miejsce innej osoby i mieć wizytę po 3 dniach od zgłoszenia potrzeby. Podoba mi się, jak podchodzą do pacjenta, bo tak naprawdę widać chęć, ochotę i zainteresowanie. Pomagają na każdym kroku, upewniają się, czy wszystko w porządku. No i nie wychodzisz z gołym papierem, tylko z zaleceniami, a przynajmniej tak było u mnie.
dramek

Re: Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Post autor: dramek »

Potwierdzam. Załatwili mi wizytę w terminie 4 dni od telefonu. USG brzucha. 2 dni wcześniej zadzwonili z przypomnieniem, jak mam się przygotować. Na miejscu wszystko zgodnie z uzgodnioną godziną, nie było żadnych opóźnień. Wyposażenie nowoczesne, dostałem zalecenia, jasne było, co dalej. Gdyby pojawiła się w przyszłości potrzeba zrobienia USG, również udam się do Multimedu. Świetna robota.
zanal

Re: Opinie o Chromik Kazimierz Gabinet USG

Post autor: zanal »

Jeśli Warszawa, to zdecydowanie Multimed. Mają normalne ceny, szybkie terminy, no i ogólnie cały proces pod względem organizacyjnym robi kosmiczną różnicę w stosunku do tego, z czym dotąd się spotkaliśmy. Oni się naprawdę angażują, podpowiadają, dzwonią i mówią, jak się przygotować do badania. Nowoczesny sprzęt, sensowne rozwiązania - tam nie ma się o co czepiać. I można od razu się konsultować, więc nie jest tak, że wychodzisz od nich z niczym. Wychodzisz z zaleceniami.
ODPOWIEDZ