Najlepsze źródła zdjęć stockowych - Pytania i Porady

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Rom32

Najlepsze źródła zdjęć stockowych - Pytania i Porady

Post autor: Rom32 »

Cześć wszystkim! Chciałbym się dowiedzieć, jakie są wasze ulubione źródła zdjęć stockowych do użytku komercyjnego. Czy macie jakieś sprawdzone strony, z których korzystacie regularnie? Jakie są wasze doświadczenia związane z korzystaniem z fotografii stockowych? Czy ktoś może polecić darmowe źródła zdjęć o wysokiej jakości? Z góry dzięki za wasze odpowiedzi!
Dionis

Re: Najlepsze źródła zdjęć stockowych - Pytania i Porady

Post autor: Dionis »

Na pewno, mam kilka ulubionych źródeł zdjęć stockowych, które chętnie polecam. Jednym z moich topowych wyborów jest Depositphotos. Mają ogromny wybór wysokiej jakości zdjęć i grafik. Co więcej, oferują szeroką gamę tematów, więc zawsze znajdziesz coś odpowiedniego. Przeglądanie ich kolekcji jest proste, a ich narzędzia wyszukiwania są bardzo efektywne. Jeśli potrzebujesz darmowych źródeł, to Depositphotos także ma coś dla Ciebie. Mają sekcję "Darmowe Zdjęcia Tygodnia", gdzie co tydzień udostępniają wybrane zdjęcia za darmo do użytku komercyjnego. Oto link do ich strony: lp zdjęcia . Mam nadzieję, że to Ci pomoże!
Adam456

Re: Najlepsze źródła zdjęć stockowych - Pytania i Porady

Post autor: Adam456 »

Ja osobiście również korzystam z Depositphotos i jestem z nich bardzo zadowolony. Jednakże, oprócz tego, polecam także Unsplash. Mają ogromną społeczność fotografów i udostępniają ogromną ilość darmowych zdjęć o wysokiej jakości. Jest to świetne źródło, zwłaszcza jeśli potrzebujesz zdjęć do projektów internetowych.
ODPOWIEDZ