mieszkania - Wrocław

Jakie firmy polecają pozostali użytkownicy, a jakich radzą unikać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Aleksja-79
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 12:26

mieszkania - Wrocław

Post autor: Aleksja-79 »

Długo szukałam mieszkania we Wrocławiu, ciągle już niby wszystko było załatwione a tu nagle telefon: mieszkanie nieaktualne. W końcu skorzystałam z pomocy tego biura: http://neodom.pl i udało się! Mam mieszkanie.
wirośl

Re: mieszkania - Wrocław

Post autor: wirośl »

Chciałbym podzielić się moim pozytywnym doświadczeniem z firmą Modehpolmo. Mieszkanie, które od nich zakupiłem, spełnia moje oczekiwania w stu procentach. Polecam z całego serca: https://modehpolmo.pl
dużalattea

Re: mieszkania - Wrocław

Post autor: dużalattea »

Zastanawiam się, czy warto sprawdzić apartamenty w mikołajkach na sprzedaż , bo jednak mi to odpowiada z jednej strony, a z drugiej rozważam, czy lepszym rozwiązaniem nie byłby jednak dom. Te mieszkania są cudowne i mocno zmieniają moje myślenie. Może jednak warto sprawdzić inną opcję, niż ścieżkę, jaką sobie umyśliłam w życiu?
wodna12

Re: mieszkania - Wrocław

Post autor: wodna12 »

Ja zawsze myślałam, że warto inwestować w nieruchomości oraz, że własny dom to jest coś, na co powinien zdecydować się każdy. Jednak czasy się zmieniły i aktualnie wolę wynająć mieszkanie na 2-3 lata i przeprowadzić się w inną część świata niż być uwiązana kredytem. Natomiast wolne środki odkładam na IKZE, tak aby mieć coś na emeryturę.
Robuś

Re: mieszkania - Wrocław

Post autor: Robuś »

Obliczenie stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomości jest kluczowe dla oceny opłacalności takiego przedsięwzięcia. Najprostszym sposobem jest obliczenie rocznego zwrotu z wynajmu, a następnie odjęcie wszelkich kosztów, w tym podatków, opłat za zarządzanie i konserwację. Kolejnym krokiem jest podzielenie tej netto kwoty przez całkowity inwestowany kapitał. Szczegółowe informacje na temat tej metody obliczeń znajdziesz pod adresem https://ronson.pl/blog/jak-obliczyc-sto ... uchomosci/ i ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na rentowność inwestycji.

sennheiser amperior ceneo
dlonoślaskanatka

Re: mieszkania - Wrocław

Post autor: dlonoślaskanatka »

Hej, jestem zdania, że naprawdę mocno skupiam się na wyprowadzce i nie będzie to łatwe, ale z czasem się uda… No i skoro o tym mowa, to po prostu sprawdzam apartamenty z tarasem w mikołajkach . Moim zdaniem też to piękne miejsce, a dla Was?
ODPOWIEDZ