Korektor języka angielskiego

Aktualne ogłoszenia o pracę. Szukasz pracownika, a może nowego miejsca pracy? Wejdź tutaj.
SUPERTŁUMACZ

Korektor języka angielskiego

Post autor: SUPERTŁUMACZ »

Stanowisko:
Korektor języka angielskiego
Firma:
Biuro Tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®
logo firmy
Strona WWW:
https://www.praca.pl/korektor-jezyka-angielskiego_7872600.html#c4e19f33a9ae674647e5641aeb31f8ed
Ulica:
Al. Jerozolimskie 96
Miasto:
Warszawa
Województwo:
mazowieckie
Kod pocztowy:
00-390
E-mail:
[email protected]
Korektor języka angielskiego
Nr ref.: KOREN231
Obowiązki:
 • Korekta stylistyczna i językowa tekstów tłumaczonych z języka polskiego na język angielski.
Wymagania:
 • doświadczenie w wykonywaniu korekt językowych, w tym także korekt tekstów specjalistycznych (teksty techniczne /prawnicze / medyczne / finansowe / marketingowe lub inne)
  chęć rozwoju
  ukończone studia wyższe filologiczne lub inne
  biegła znajomość języków angielskiego i polskiego
  wydajność co najmniej na poziomie 5-6 stron rozliczeniowych na godzinę
  własna działalność gospodarcza
Oferujemy:
 • pracę zdalną dowolną ilość godzin w tygodniu na zasadach B2B


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected].

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 10 lat.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.