Podręczne torebki damskie

Pomysły na stylizacje, rozmowy o ubraniach, markach i świecie mody.
Awatar użytkownika
joachima-88
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2022, 0:09

Podręczne torebki damskie

Post autor: joachima-88 »

Hej! Powiedzcie mi forumowiczki czy na co dzień nosicie raczej jakieś podręczne torebki czy takie większe? U mnie najlepiej sprawdza się ostatnio torebka plecak, bo mogę ją nosić na dwa sposoby, zależy jak bardzo jest wypełniona :) Nie lubię za to wielkich toreb, bo trudno mi je nosić, szczególnie jak są pełne. Jakie są wasze upodobania? I gdzie kupujecie torebki?
marta9322

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: marta9322 »

A wiecie co jest też fajną i ciekawą propozycją? Dla mnie super opcja to torebka na telefon i portfel . Mała, wygodna, można schować telefon i gotówkę. Wszystko mamy przy sobie, torebka nie jest ciężka i bez problemu można z nią nawet podróżować.
maki423

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: maki423 »

Lubię takie torebki, więc świetnie, jeśli jakieś będziecie mogli mi podpowiedzieć.

__
https://www.darkcoffee.pl/wynajem-dzier ... y-warszawa
pola8933

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: pola8933 »

Uwielbiam torebki, które nie są za duże, ale można do nich wiele zmieścić. Podobają mi się też torebki sportowe. A co Wy lubicie?

__
elementy betonowe
exiil92

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: exiil92 »

Uwielbiam różnego rodzaju torebki i przyznam szczerze, że raz na jakiś czas lubię rozejrzeć się za jakimiś fajnymi i dobrymi propozycjami. Jakie modele lubicie?

___
jaki pellet kupić do swojego kotła lub pieca?
semi391

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: semi391 »

Widzę, że jest tutaj wiele fanek torebek. Ja zdecydowanie jestem jedną z nich, bo kocham torebki i lubię je w różny sposób stylizować. A jakie Wy lubicie?

__
drukowanie etykiet cena
mac493

Re: Podręczne torebki damskie

Post autor: mac493 »

Totalnie jestem fanką różnego rodzaju torebek i mam ich całkiem sporo w swojej kolekcji. Macie jakieś konkretne torebki, które się Wam podobają?

__
chirurgia stomatologiczna starogard gdański
ODPOWIEDZ