Kurtka na wiosnę

Pomysły na stylizacje, rozmowy o ubraniach, markach i świecie mody.
Awatar użytkownika
Aurelia_83
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2022, 0:59

Kurtka na wiosnę

Post autor: Aurelia_83 »

Chciałabym kupić sobie jakąś typowo sportową wiosenną kurtkę. Ze względu na wykonywaną przeze mnie pracę większość moich ubrań jest raczej elegancka, a że niedawno do naszego domu, do naszej rodziny dołączył cudowny szczeniaczek, to potrzebuję bardziej sportowych ubrań na spacery z nim :) Pomyślałam, że dobrą opcją będzie damska kurtka softshelle :)
majka893

Re: Kurtka na wiosnę

Post autor: majka893 »

Zawsze z kurtką na wiosnę mam największy dylemat, ponieważ nigdy nie wiadomo, na jakie warunki i pogodę trzeba się zdecydować. Co najczęściej wybieracie?

__
Mata do jogi
kami939

Re: Kurtka na wiosnę

Post autor: kami939 »

Dopiero zaczyna się zima, ale ja też kupuję ubrania poza sezonem, bo można trafić na fajne ceny promocyjne. Dlatego super, że już teraz szukacie czegoś dla siebie.

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
Edytka

Re: Kurtka na wiosnę

Post autor: Edytka »

Kurtki z alpaki wymagają specjalnej uwagi podczas prania, aby zachować ich jakość i wygląd. Najlepiej prać je ręcznie w letniej wodzie z użyciem delikatnego detergentu. Unikaj mocnego tarcia i wykręcania, by nie uszkodzić delikatnych włókien. Szczegółowe wskazówki dotyczące prania kurtek z alpaki znajdziesz na https://ekobieco.pl/jak-prac-kurtki-z-alpaki i po praniu susz kurtkę na płasko, aby uniknąć deformacji.
ODPOWIEDZ