kosmetyki z naturalnych składników?

Polecamy i opiniujemy kosmetyki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Szukasz sprawdzonego produktu? Zapytaj!
Awatar użytkownika
wisława89
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2022, 8:53

kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: wisława89 »

Kupujecie na co dzień kosmetyki z naturalnych składników? Wydaje mi się, że coraz więcej osób świadomie do tego podchodzi i unika produktów z parabenami czy sls. Jakie kosmetyki naturalne są waszymi ulubionymi? Chodzi mi głównie o zastosowanie, ale możecie też polecać konkretne marki i produkty, zawsze fajnie jest testować nowe produkty, o których się nie słyszało :D
Awatar użytkownika
Anita_77
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 23:39

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: Anita_77 »

Ja po raz pierwszy kupiłam naturalne kosmetyki do cery trądzikowej, bo nie mogłam sobie z moim problemem poradzić w żaden inny sposób, a tutaj okazało się to bardzo proste i skuteczne. Wydaje mi się po prostu, że na trądzik znacznie lepiej działają naturalne składniki, aniżeli jakieś chemiczne. Planuję też wprowadzić naturalną pielęgnację włosów i jestem bardzo pozytywnie nastawiona :)
bośka4

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: bośka4 »

Szukasz idealnego kosmetyku brązującego? Tanexpert to absolutne must-have! Ich pianki i balsamy brązujące są niezwykle skuteczne, a jednocześnie delikatne dla skóry. Wypróbujcie je już dziś: https://tanexpert24.pl/pl/.

wbk bank zachodni kredyt
oli939

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: oli939 »

Wiem, że kosmetyki z takim składem na pewno możecie znaleźć w ofercie Herbapol Polana. Mają kosmetyki do włosów i ciała, które dobierzecie według swoich preferencji. Poszukujecie czegoś konkretnego? No to nie czekajcie, tylko testujcie! Ja też do zakupów się przymierzam.
Pommi

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: Pommi »

W dzisiejszych czasach nie ma problemu żeby znaleźć naturalne kosmetyki do ciała. Szczególnie jeśli chodzi o drogerie online w których co chwila pojawiają się nowości. Widać, że producenci kosmetyków, w tym całkiem sporo polskich firm, zauważyli, że warto iść w tym kierunku co mnie ogromnie cieszy.
Ewella

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: Ewella »

Z naturalnych składników uwielbia balsam kokosowy Pahwash z mango. Ale on obłędnie pachnie, a jaka skóra po nim delikatna, jak wyprasowana. Cudowny jest. Przyjaciółce zamówiłam na Gwiazdkę własnie w e-sklepie Pachnaca Kraina
Krisha

Re: kosmetyki z naturalnych składników?

Post autor: Krisha »

Ostatnio przetestowałam wiele nowości kosmetycznych i chcę polecić https://tanexpert24.pl/pl. Mają świetny wybór produktów brązujących, które dodały mojej skórze świetnego blasku!
ODPOWIEDZ