Sprawa rozwodowa

Zdrowie, moda, makijaż i wszystkie tematy związane z głównymi zainteresowaniami kobiet. Panowie również mile widziani : )
Awatar użytkownika
Ferdynanda1987
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2021, 19:13

Sprawa rozwodowa

Post autor: Ferdynanda1987 »

Dziewczyny, która z was przechodziła przez rozwód? Chciałabym dowiedzieć się mniej więcej, jak wygląda cały proces i na co powinnam uważać. Czy któraś z was chciałaby podzielić się doświadczeniami?
Awatar użytkownika
rachela
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 6:53

Re: Sprawa rozwodowa

Post autor: rachela »

Na pewno przyda Ci się doświadczony radca prawny Łódź. Taka osoba poprowadzi Cię przez cały proces i niczym nie będziesz musiała się martwić. Uwierz, też przez to przechodziłam. Trzymam kciuki:)

wniosek o przejęcie nieruchomości wzór
Magdalena

Re: Sprawa rozwodowa

Post autor: Magdalena »

Jeżeli pytasz o rozwód cywilny to temat jest w miarę prosty. Wszystko zależy czy zależy Ci na orzekaniu o winie drugiej strony i czy masz ku temu podstawy. Jak tak to dobry prawnik pomoże Ci szybko zamknąć ten temat i jeszcze będziesz mieć łatwiej przy podziale majątku. Pytanie też czy są dzieci, czy nie. Dużo kwestii, a mało informacji od Ciebie. W przypadku rozwodu cywilnego to możesz skontaktować się z kancelarią z Jaworzna: https://www.prawnikjaworzno.pl/, zajmują się takimi sprawami.

Co do rozwodu kościelnego, to temat jest znacznie bardziej skomplikowany. Dotyczy bowiem tego co było przed ślubem i ewentualnie w pierwszych jego miesiącach trwania. Tutaj na pewno trzeba odbyć konsultację przedprocesową z dobrym adwokatem kościelnym (to już ktoś inny niż adwokat od spraw cywilnych). On oceni czy są ku temu podstawy, żeby unieważnić Twoje małżeństwo kościelnego. Możesz poczytać na ten temat np. tutaj: https://kancelariawojdala.pl/rozwod-kos ... scielnego/
ODPOWIEDZ