Produkty do manicure

Zdrowie, moda, makijaż i wszystkie tematy związane z głównymi zainteresowaniami kobiet. Panowie również mile widziani : )
Kalinka

Produkty do manicure

Post autor: Kalinka »

Pierwsze pytanie - dziewczyny, która z Was samodzielnie wykonuje u siebie paznokcie hybrydowe? No i drugie od razu, jakich produktów do stylizacji paznokci używacie? ja od jakiegoś czasu jestem wierną fanką Victorii Vynn https://victoriavynn.com moim zdaniem to właśnie oni mają najlepszej jakości produkty:)
Malinowska

Re: Produkty do manicure

Post autor: Malinowska »

Wiesz co, ja kiedyś bawiłam się w samodzielne robienie hybryd. Pewnie - jest to oszczędność, ale nie zawsze. Nie wychodziły mi takie trwałe, jak szłam do profesjonalnej manikiurzystki. Wydaje mi się, że też czasowo wychodziłam na tym gorzej, nie wspominając również o samym efekcie końcowym. Moim zdaniem nie ma co kombinować, tylko skorzystać z usług profesjonalistów. We Wrocławiu od wielu miesięcy korzystam regularnie z usług salonu urody White Magic Clinic: https://whitemagicclinic.pl/. Jeżeli też jesteś z Wrocławia to może warto żebyś zapoznała się z ich ofertą. Powiedz, że poleciła Ci ich pani Malinowska. Będą wiedzieć o kogo chodzi :)
ODPOWIEDZ