Wykrywanie metali - hobby czy biznes?

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
Alojza1967
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 12:36

Wykrywanie metali - hobby czy biznes?

Post autor: Alojza1967 »

Ostatnio oglądałam program, w którym prezentowali znaleziska poszukiwaczy skarbów. W XXI wieku poszukiwanie skarbów ma zupełnie inny wymiar i może odbywać się przez wykrywacze metali. Nie wiem do końca jak wygląda prawo w zakresie znalezionych przedmiotów, ale myślę, że to szalenie ciekawe zajęcie. Chcielibyście kiedyś tego spróbować?
ifnaa

Re: Wykrywanie metali - hobby czy biznes?

Post autor: ifnaa »

Jednak naprawdę nie znam się na biznesie, bo okazuje się, że mimo wszystko dylematem dla mnie jest to, skąd generują się te koszty i jakie mamy możliwości. No i pod tym względem mocno to jest namieszane. Ja to jednak sprawdzam, co mogę zrobić.I na pewno wniosek o tańszy prąd może mi się przydać. Może go składaliście wcześniej?
coalaa

Re: Wykrywanie metali - hobby czy biznes?

Post autor: coalaa »

No dobrze, jak wygląda ogólnie psychologia biznesu i przedsiębiorczości ? Nie mam pewności, czy w biznesie mogę coś zrobić, ale jeszcze nie wiem też, co powinnam poprawić. Dlatego może i wy mi coś poradzicie? Można powiedzieć, że kosmetyką działania będzie po prostu szukanie alternatyw.
kamilino

Re: Wykrywanie metali - hobby czy biznes?

Post autor: kamilino »

Sprawdzam aktualnie ceny, jeśli w grę mają wyjść na przykład laserowe wycinanie blach , czy aluminium. W nowym roku na pewno będzie to kosztowniejsze i czy się ze mną zgodzicie? Co w ogóle wiecie na ten temat?

tpu 60.11
ODPOWIEDZ