Turystyka rowerowa

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
Tyberiusz1986
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 14:51

Turystyka rowerowa

Post autor: Tyberiusz1986 »

Ktoś z was uprawia turystykę rowerową? Macie jakieś osiągnięcia którymi warto się pochwalić? Ja w tym roku zamierzam kupić porządny rower trekkingowy w Warszawie w sklepie który polecił mi znajomy cyklista. Trzymajcie kciuki, żeby udało mi się wybrać jakąś porządną maszynę, bo do tej pory inwestowałem raczej w używane. Na jakich rowerach wy jeździcie?
Dominikqw

Re: Turystyka rowerowa

Post autor: Dominikqw »

Od przeszło 25 lat jeżdżę na rowerze i można powiedzieć, że to mój mały wycinek życia. W swojej historii miałem już kilkanaście różnych rowerów, od najpopularniejszych światowych marek rowerowych. Aktualnie chciałbym kupić coś z oferty rowerów Trek https://goodsport.pl/rowery/ to dla mnie nowa marka rowerów i liczę tutaj na wsparcie fanów tej marki rowerowej. Mają duży wybór rowerów i mam problem od którego modelu rozpocząć swoją przygodę w turystyce rowerowej.
aliss

Re: Turystyka rowerowa

Post autor: aliss »

No dobrze - grunt to, aby nasz rower nas nie zawodził... Dlatego warto tutaj wspomnieć z całą pewnością o firmie sklepzrowerami.pl, ponieważ oferują oni nie tylko sprawdzone sprzęty, ale i również dzwonek rowerowy oraz wszelkie inne artykuły. Ja przykładowo planuję teraz tam też dokonać zakupu.
ODPOWIEDZ