rowery wyczynowe dla profesjonalistów

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
igor99
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2022, 1:37

rowery wyczynowe dla profesjonalistów

Post autor: igor99 »

Siemka, gdzie kupię rowery dirt w Warszawie? Chcę się zorientować w ogóle w ofertach i w których sklepach w mieście mają ciekawe modele do obejrzenia. Może akurat trafię tutaj na kogoś, kto też lubi sobie poskakać na rowerze ;) Myślicie że na jaką kwotę do wydania powinienem się przygotować? No i może wskażecie jakiś polecany model? Z góry wszytkim dziękuje!
Enko32

Re: rowery wyczynowe dla profesjonalistów

Post autor: Enko32 »

Hej! Czy ktoś z was ma doświadczenie z rowerem Trek Rail 9 https://goodsport.pl/rowery/elektryczne ... il-9-2023/? Jak radzi sobie na różnorodnym terenie i czy warto zainwestować w ten model?
Malchos77

Re: rowery wyczynowe dla profesjonalistów

Post autor: Malchos77 »

Ja też uwielbiam jazdę wyczynową. Sam mam kilka rowerów w tym MTB, na którym często zjeżdżam z gór, staram się raz w miesiącu chociaż :) Niedawno byłem na mega wycieczce rowerowej i mogę wam ją polecić! Jak podoba Wam się rowerowanie to wakacje rowerowe na e-bike'ach, bo to mega przygoda! Najlepsze jest to, że zwiedzasz niesamowite miejsca i nie z hotelu a na rowerach. Tak to można dopiero coś zwiedzić!
Slawosz00

Re: rowery wyczynowe dla profesjonalistów

Post autor: Slawosz00 »

Cześć, a na takie rowery trzeba mieć jakieś specjalne uprawnienia, czy każdy może nimi jeździć? Słyszałem, że podobnie ze skuterami jest, że do jakiejś wielkości silnika można jeździć bez prawka a później prawo jazdy jest potrzebne. Szukałem na serwisach motoryzacyjnych, ale ciężko coś znaleźć na ten temat.
ODPOWIEDZ