Prace plastyczne

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
jankaa

Prace plastyczne

Post autor: jankaa »

Lubicie prace plastyczne? Rysowanie? Malowanie? Lepienie z gliny? Znajdzie się tu ktoś, kto ma takie artystyczne hobby? Jakich materiałów używacie? Typowo dla plastyków czy może jakieś ogólnodostępne też są dobrej jakości?
radzia

Re: Prace plastyczne

Post autor: radzia »

U siebie nie mam żadnych sklepów dla plastyków, ale Astra ma bardzo fajne produkty, a dostępne są chyba w każdym sklepie papierniczym czy markecie, więc najczęściej to artykuły właśnie tej marki kupuję. Jakość jest świetna i ceny też spoko
jankaa

Re: Prace plastyczne

Post autor: jankaa »

A polecisz jakieś konkretne kredki czy farby? Moze kredki akwarelowe testowałaś? Widzę, ze mają takie w ofercie, ale nigdy nie używałam czegoś takiego.
ulotne jak my

Re: Prace plastyczne

Post autor: ulotne jak my »

Ciekawi mnie, jak wykonujecie niektóre prace. Moje dziecko musi się przygotować na spotkanie w szkole, zajmować się będą właśnie odpowiednimi działaniami pod kątem tworzenia. Kupię jej jakieś materiały, pisaki, sznurek bawełniany i będzie naprawdę dobrą opcją, by tak działać.

mapka survival minecraft
ODPOWIEDZ