Crypto Genius - geniusz inwestowania?

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Kamilek

Crypto Genius - geniusz inwestowania?

Post autor: Kamilek »

Witam wszystkich!
Chcę z Wami podzielić się moim ostatnim odkryciem jakim jest program inwestycyjny Crypto Genius. Crypto Genius to bot, który działa wtedy kiedy śpimy. Prócz początkowych ustawień nie musimy nic więcej robić. Cieszymy się zyskiem lub martwimy się stratami. Tak, pomimo tego, że program analizuje na bieżąco rynki, to rynki forex bądź kryptowalut są nieprzewidywalne. Sztuczna inteligencja, która działa w tym sofcie nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji więc proszę mieć to na względzie. Osobiście po 3 miesiącach udało mi się wyjść na duży plus, całe szczęście trzymałem zakupione przez bota kryptowaluty, ponieważ odradzał ich sprzedaż. Nie zawiodłem się, dzięki niemu wyszedłem z giełdy bogatszy o blisko 780% wkładu początkowego! Polecam, a dla wszystkich, którzy chcą, mogą przeczytać prawdziwe Crypto Genius opinie na neutralnej stronie, na której można również założyć tam konto.