Atrakcje na imprezę

Wszystko na temat naszych zainteresowań i sposobów na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szukasz inspiracji? Zapraszamy tutaj.
Awatar użytkownika
delfina78
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2022, 5:52

Atrakcje na imprezę

Post autor: delfina78 »

Jakie atrakcje na dużą imprezę warto zorganizować dla gości? Myśleliśmy żeby wynająć na jakiś czas fotobudkę albo fotolustro tutaj nie mamy jeszcze pewności na którą opcję postawić. Na pewno zamówimy tę atrakcję z https://fotooczko.pl bo polecili nam ich znajomi. A wydaje mi się, że takie zabawne zdjęcia z imprezy, to zawsze fajna pamiątka, prawda?
Gość

Re: Atrakcje na imprezę

Post autor: Gość »

Hejka! Lubimy z rodziną sorbety jako deser, i chcielibyśmy mieć specjalne kielichy do ich serwowania. Czy ktoś z Was używa kielichów dedykowanych do sorbetów https://sklepicecup.pl/kielichy-do-granity/ Jakie kształty lub materiały są najlepsze do tego celu? Chętnie poznam Wasze rekomendacje!
Marek33

Re: Atrakcje na imprezę

Post autor: Marek33 »

Cześć! Planujemy wesele w Beskidach i jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie te góry oferują. Czy ktoś ma rekomendacje dotyczące miejsc na wesele w Beskidach https://salaonesto.pl/sala-weselna/w-gorach-beskidy/ lub może podzielić się pomysłami na urozmaicenie takiego wydarzenia?
ODPOWIEDZ