Maszyny CNC - narzędzia

Miszmasz dla każdego, czyli dział, w którym rozmawiamy o wszystkim, na co mamy ochotę.
Awatar użytkownika
sławomierz-99
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 2:04

Maszyny CNC - narzędzia

Post autor: sławomierz-99 »

Witam serdecznie
Powoli przymierzam się do małych zakupów, a konkretnie chodzi mi o uchwyty wiertarskie i kilka innych narzędzi oraz części do maszyn CNC. Nie mam pewności, że to wszystko będzie na stanie u mojego dostawcy, więc wolę się zabezpieczyć. Pytanie do was, czy dobrze będzie w razie czego kupić takie produkty przez internet? Nie mam doświadczenia, więc liczę na wa.
Awatar użytkownika
Adam96
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 3:42

Re: Maszyny CNC - narzędzia

Post autor: Adam96 »

Skoro już jesteśmy przy tym temacie to według mnie sklep Fatpol Tools powinien Cię zainteresować. Według mnie mają najlepsze ceny w porównaniu do konkurencji i do jakości asortymentu też nie można się przyczepić. Ostatnio nawet zamawiałem tam uchwyty narzędziowe i kilka innych drobnych rzeczy, a obsługa nie miała najmniejszego problemu, żeby doradzić mi co mam wziąć.
misjaa

Re: Maszyny CNC - narzędzia

Post autor: misjaa »

Jestem ciekawa Waszego podejścia do tematu tak naprawdę na przykład elementów tnących. Czyli u kogo byście na przykład zamawiali cięcie laserowe blachy ? Ja się nie znam na tym, a dla mnie sam koncept jest ważny.
mamamiaa88

Re: Maszyny CNC - narzędzia

Post autor: mamamiaa88 »

CNC to zazwyczaj nie moja sprawa, ale powiedziałam sobie, że dlaczego by nie spróbować, liczę, że w końcu znajdziemy od tego odpowiednią spółkę. Od razu podpowiem Wam, że interesuje mnie spawanie mosiądzu , ale nie wiem, czy to dobry plan. Może jednak będziecie mogli mi w tym obszarze jakoś pomóc?
ODPOWIEDZ